Home / Peryferia / Kochasz SteelSeries – świętuj z nimi 15 urodziny i wygrywaj

Kochasz SteelSeries – świętuj z nimi 15 urodziny i wygrywaj

SteelSeries 15th logo

W związku z 15 urodzinami firmy SteelSeries, na fanów tej marki czekają liczne promocje i mnóstwo konkursów z pulą nagród wynoszącą niebagatelne 40 tys. dolarów.

SteelSeries, lider i innowator w tworzeniu peryferii komputerowych dla profesjonalnych graczy, świętuje 15 lat obecności na rynku sprzętu gamingowego. W związku z uroczystością, która odbędzie się 15 lipca, przez ponad dwa tygodnie rozdanych zostanie więcej niż 400 nagród.

Do wygrania będą m.in.: komplety peryferii „Twój Wymarzony Zestaw” złożone z 4 dowolnie wybranych produktów SteelSeries, w całości opłacona wycieczka do Seattle dla dwóch osób czy platforma do gier wideo w postaci najnowocześniejszego laptopa dla graczy. 

Aby wziąć udział w konkursie należy odwiedzić stronę internetową www.SteelSeries.com/15. Każdy ma szansę wygrać zestaw sprzętu producenta, kartę podarunkową na zakupy w oficjalnym sklepie SteelSeries.com, edycję limitowaną różnych gier oraz wiele innych ekskluzywnych łupów.

Zasady są proste –wszyscy, którzy chcą dołączyć do wydarzenia powinni wybrać cztery ulubione produkty SteelSeries. Po dokonaniu selekcji wyposażenia i uzupełnieniu wymaganych informacji osobowych, zainteresowani otrzymają unikatowy link odnoszący się do ich zgłoszenia.

Udostępniając wspomniany specjalny odnośnik swoim znajomym, uczestnicy zdobywają głosy, dzięki którym zwiększają swoją szansę na zwycięstwo i otrzymanie jednej z nagród. Dodatkowo, każdy, kto weźmie udział w zabawie i otworzy wygenerowany link, otrzyma kupon zniżkowy z 15% rabatu na wszystkie produkty zakupione na stronie SteelSeries.com.

steelseries

Najciekawsze nagrody w ramach 15 urodzin SteelSeries:

  • “Twój Wymarzony Zestaw” – cztery produkty SteelSeries, które uczestnik konkursu wybiera w trakcie wypełniania formularza zgłoszeniowego
  • W pełni opłacona podróż do Seattle dla dwóch osób do głównego biura firmy Valve oraz jeden „Twój Wymarzony zestaw”
  • Laptop gamingowy MSI GE62 Apache Pro i jeden „Twój Wymarzony zestaw”
  • Produkty SteelSeries i ekskluzywne gadżety nawiązujące do piętnastych urodzin marki
  • Karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie Steam, Riot oraz Blizzard
  • Edycja kolekcjonerska gry Overwatch oraz wiele innych limitowanych zestawów gier

Nagrody trafią do ponad 400 osób wyłonionych w trakcie trwania wydarzenia, przy czym większość bonusów rozlosowana zostanie w ostatni dzień przedsięwzięcia, czyli w piątek 15 lipca.

Z każdym ze zwycięzców SteelSeries skontaktuje się drogą mailową. Wszystkie oficjalne uroczystości urodzinowe zostały zaplanowane na 15 lipca. W tym czasie pracownicy firmy wraz ze wszystkimi streamerami ze SteelSeriesStream Team, drużynami sponsorowanymi przez producenta i ambasadorami marki będą brali udział w specjalnie zorganizowanych na tę okazję wydarzeniach.