Home / Aktualności / Klon Flappy Bird w systemie Android Lollipop

Klon Flappy Bird w systemie Android Lollipop

Android lollipop flappy bird
Jak można zauważyć na powyższym zdjęciu i poniższym filmiku klon Flappy Bird znalazł się w systemie Android Lollipop, będący niczym innym jak ukrytą celowo grą (lub jak kto woli Easter Egg).

Sklonowana odmiana Flappy Bird, która zniknęła  tak szybko jak się pojawiła, doczekała się wersji Google, który jak widać planuje jej implementację w nadchodzącej wersji systemu Android 5.0 Lollipop (Lizak).

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt iż jakiś czas temu Google samo usuwało ze sklepu Google Play klony tej właśnie gry. No ale jak mówi powiedzenie „Co wolno wojewodzie, to nie tobie … „.

Klapiący skrzydłami Flappy Bird musi zamiast rur, uważać a lizaki (Lollipops). Reszta zabawy pozostaje ta sama co w pierwowzorze. Tak więc jeśli polowaliście na tą grę, to będziecie niebawem ją mieli jeśli kupicie jeden z najnowszych smartfonów z Androidem, lub gdy aktualizacja 5.0 tego systemu będzie dostępna na wasze urządzenie.

by dostać się do tej ukrytej gry należy wejść w ustawienia, informacje o urządzeniu, następnie uderzyć kilka razy palcem w wersję Android 5.0, znów kilka razy w lizaka, który się pojawi i po tym możemy zanurzyć się w ekscytującym Flappy Bird.

Android Lollipop, jak już pisaliśmy został udostępniony na smartfony Nexus 5, oraz tablet Nexus 7, natomiast pojawi się w standardzie a Nexus 6 i Nexus 9, które zadebiutują już niebawem.