Word Flow iOS

Dla wszystkich, którzy preferują obsługę iPhone jedną ręką, Word Flow czyli ciekawa alternatywa klawiatury ekranowej dla urządzeń mobilnych trafiła w końcu na system iOS. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że jej stworzeniem zajął się jeden z oddziałów firmy Microsoft.

Jak widać gigant z Redmond, który posiada teraz SwiftKey – kolejną alternatywę dla stockowych klawiatur, rozpędził się w tym segmencie, czego dowodem jest klawiatura ekranowa idealnie obsługiwana kciukiem.

Oferowana w postaci zaokrąglonej niczym łuk tryumfalny Word Flow Microsoftu pojawiła się poza Windows Phone i umożliwiła posiadaczom iPhonów i iPadów (ale pewnie głównie tym pierwszym) szybsze pisanie wiadomości jedną ręką, a na osłodę mogą umieścić jako podkład klawiatury dowolne zdjęcie.

Jeśli powyższe zdjęcie zachęciło was do spróbowania, polecamy udanie się do App Store w celu jej pobrania. Jak się dowiadujemy, Word Flow ma niebawem pojawić się również na system Android, choć póki co Microsoft tego oficjalnie nie potwierdził.