Home / Aktualności / Klawiatura SwiftKey za darmo w Android Play Store

Klawiatura SwiftKey za darmo w Android Play Store

klawiatura swiftkey
SwiftKey jest jedną z bardziej popularnych jeśli nie najpopularniejszą alternatywą do klawiatur, które możemy znaleźć w urządzeniach z systemem Android. Dla wszystkich, którzy nie używali aplikacji SwiftKey należy wspomnieć iż uczy się ona podczas naszego pisania, tak że z czasem lepiej przewiduje nasze intencje.

Dobrze zaprojektowana, z poprawnym przewidywaniem wpisywanego tekstu aplikacja była do tej pory płatna. Sytuacja ta nieco się zmienia z chwilą obecną gdyż producent SwiftKey próbuje obecnie nieco innej strategii. Nowe podejście polega na usunięciu opłaty wstępnej a zastąpienie jej opłatami za funkcje dodatkowe.

Jeśli więc podstawowe funkcje aplikacji są dla nas wystarczające lub zdecydujemy się np. wykupić tylko te funkcje, które są nam potrzebne, to unikniemy płacenia całej sumy, która do tej pory była wymagana aby móc używać tego programu.

Na koniec chcieliśmy także wspomnieć dostępnej aktualizacji do SwiftKey, która wprowadza m.in. dostęp do sklepu tej aplikacji z którego możemy pobrać np. ok. 30 skórek zmieniających wygląd naszej klawiatury, ponad 14 już dostępnych. Inną ciekawą zmianą jest poprawiona obsługa gestów uruchamiających poszczególne funkcje programu.