Home / Aktualności / Klawiatura Genius Mini LuxePad – gdy nawet phablet nie wystarcza do pisania

Klawiatura Genius Mini LuxePad – gdy nawet phablet nie wystarcza do pisania

Mini Luxepad
Genius Mini LuxePad to nowo zaprezentowana bezprzewodowa klawiatura do obsługi urządzeń z systemem iOS. Korzystająca z technologii Bluetooth 3.0 klawiatura zapewne będzie również działała z urządzeniami Androida czy Windows wspierające tą technologię.

Producent wyposażył swój produkt w miękkie gumowane klawisze, które powinny zapewnić szybkie i bzebłędne pisanie. Dzięki Genius Mini LuxePad można łatwo edytować dokumenty, pisać długie teksty oraz korzystać z czatów internetowych.

Ponadto wbudowana bateria litowo-jonowa, ładowana za pomocą złącza micro-USB, wystarcza na pracę przez 180 godzin na jednym ładowaniu. Klawiatura wyposażona jest w przełącznik do wyłączania urządzenia, co pozwala na dodatkowe wydłużenie czasu pracy.

Wyposażona w Klawisz funkcyjny FN, Mini LuxePad zapewnia błyskawiczny dostęp do funkcji takich jak: menu, jasność ekranu, głośność czy obsługa plików multimedialnych. Skórzane etui z kolei zabezpiecza urządzenie podczas transportu oraz pełni funkcję podstawki dla urządzeń mobilnych.

Mini LuxePad waży 59 gramów i ma wymiary 11,5 x 6,1 x 1 cm, a w skład zestawu wchodzą: klawiatura Mini LuxePad, instrukcja obsługi, kabel micro-USB, skórzane etui.

Cena klawiatury Genius Mini LuxePad wynosi 80 zł a ona sama posiada 2 letnią gwarancję producenta.