Home / Aktualności / Kinguin World Record – Polak bije rekord Guinnessa na Poznań Game Arena

Kinguin World Record – Polak bije rekord Guinnessa na Poznań Game Arena

 Kinguin World Record

Ile można wytrzymać grając w jedną grę bez przerwy? Kilka godzin? Kilka dni? Okazuje się, że znalazł się śmiałek, który grał nieprzerwanie przez 135 godzin 15 minut i 10 sekund! A, to prawie 6 dni. Wyobrażacie to sobie?

Ten śmiałek, to Okan Kaya. Jego wynik po dziś dzień jest oficjalnym rekordem Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową.

Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową może zostać pobity przez Polaka? Jeśli tak to niebawem tak się może stać za sprawą Gordona (Hubert Blejch), który ma nadzieję pobić owy rekord podczas Kinguin World Record na Poznań Game Arena już 24 października.


Co chcemy zrobić?

To proste – pobić rekord Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Aktualnie wynosi on 135 godzin i 15 minut i 10 sekund tak, więc nasz zawodnik – Gordon, ma przed sobą epicką misję. Bicie rekordu zaczynamy już 24 października
o godzinie 12.00 na Poznań Game Arena. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to bicie rekordu skończy się 31 października, czyli 7 dni później. Poza biciem rekordu na scenie pojawi się wiele atrakcji, o których niedługo będzie można przeczytać
na naszym portalu.


Bijąc rekord pomagamy potrzebującym!

To bardzo ważny element całej imprezy. W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Child’s Play oraz fundacji Rak Off, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.

Kim jest Gordon?

Gordon (Hubert Blejch), to gracz. Dodajmy gracz hardcore’owy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową.

Gra praktycznie we wszystko od Flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego.

Twierdzi, że mógłby grać w Wiedźmina dniami i nocami. Jego przygotowania do zmagań z rekordem Guinnessa można śledzić na kinguin.tv.

Organizator Kinguin World Record

Kinguin, to globalny rynek gier komputerowych z bazą klientów sięgającą powyżej 1.5 miliona aktywnych użytkowników oraz ponad 10 000 grami sprzedawanymi dziennie. Dążymy do udostępniania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów oraz do budowania silnej społeczności graczy.

Źródło: Informacja prasowa