Home / Aktualności / Kindle Fire HD 2 specyfikacja, cena oraz data premiery

Kindle Fire HD 2 specyfikacja, cena oraz data premiery

Kindle fire hd 2 8.9Z produktem Amazonu Kindle Fire jest tak, że albo się go lubi albo nienawidzi. To drugie może być powodem interfejsu, który znacznie różni się od Androida, iOS czy jakiegokolwiek innego. Gdy jednak interfejs nie jest przeszkodą gdyż wykorzystujemy tablet do specyficznych rzeczy to propozycja Kindle Fire HD 2 na pewno przypadnie nam do gustu tak jak jego poprzednik.

 Jeśli wierzyć zapewnieniom druga generacje Kindle Fire ma ukazać się już we wrześniu ale dokładnej daty nie podano. Cena tabletu prawdopodobnie zostanie ustalona na poziomie £159 (cena pierwszej wersji tabletu) dla wersji 7 calowej. Odmiana 8.9 cala będzie się zapewne kształtowała w granicach 200 funtów brytyjskich lub 235 euro.

Wiele mówi się, że nowe Kindle ma być konkurencją dla Google Nexus 7 oraz Apple iPad Mini to o ile nie będzie żadnych problemów sprzętowych lub programowych (tak jak to ma miejsce z nowym Nexusem) to produkt Amazonu ma szanse zabłysnąć. Dodając do tego determinację producenta Kindle w prześcignięciu konkurencji wróżymy temu świetlaną przyszłość.

Specyfikacja Kindle Fire HD 2

[table “” not found /]

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.