Home / Aktualności / Kilka ciekawych filmów i bajek dla całej rodziny na Netflixie

Kilka ciekawych filmów i bajek dla całej rodziny na Netflixie

Dłuższe wieczory sprawiają, że częściej i chętniej siadamy przed telewizorem a wtedy mamy dylemat co obejrzeć. Choć poniższa lista przedstawia tylko skrawek z oferty znanej platformy streamingowej Netflix, to postanowiliśmy polecić wam kilka filmów dla całej rodzimy.Należy wspomnieć, że tylko niektóre ze wspomnianych tu tytułów są nowe, to jednak wielu z was i tak pewnie ich nie widziała, a jeśli już to są one na tyle dobre, że warto je obejrzeć po raz drugi.

PARK JURAJSKI: OBÓZ KREDOWY

Szóstka nastolatków biorących udział w obozie przygodowym po drugiej stronie wyspy Isla Nublar musi współpracować, gdy dinozaury wywołują wielki chaos.

Na Netflix od 18 września  

WYPRAWA NA KSIĘŻYC

Animowany musical o dziewczynie, która buduje statek kosmiczny i wyrusza na poszukiwanie legendarnej boginii księżyca. 

Premiera 23 października

GOKARTY

Nieznający strachu nastolatek wkracza do świata gokartowych wyścigów. Pomagają mu dobrzy przyjaciele i gburowaty trener, który niegdyś sam się ścigał.

Już jest

RODZEŃSTWO WILLOUGHBY

Czwórka rodzeństwa mająca potwornie samolubnych rodziców planuje pozbyć sie ich raz na zawsze i samodzielnie stworzyć idealnie nieidealną rodzinę

Już jest
 
 
 
 
 
LIST DO KRÓLA
Kandydat na rycerza zmaga się ze starożytnymi przepowiedniami, magicznymi mocami i kapryśnym towarzyszem w czasie misji, od której zależą losy całego królestwa.
Już jest

 

 

ŁOWCY TROLI: OPOWIEŚCI Z ARKADII

Pewien nastolatek znajduje tajemniczy amulet
i rozpoczyna nieprawdopodobną misię ratowania dwóch światów. Przedstawia Guillermo del Toro.

Już jest

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.