Home / Aktualności / KFA2 STEALTH-03 nowa klawiatura od KFA

KFA2 STEALTH-03 nowa klawiatura od KFA

Chyba wszyscy gracze kojarzą markę KFA2 a przynajmniej jeśli chodzi o karty graficzne. Tym razem ten właśnie producent zaprezentował gamingową klawiaturę STEALTH-03. Sprzęt łączy w sobie wysokiej jakości wykonanie z metalową konstrukcją, gustowne wielokolorowe podświetlenie oraz niezawodność mechanicznych przełączników.

Zastosowane mechaniczne przełączniki klawiszy Gaote Outemu Blue zapewniają wyjątkową trwałość na poziomie 50 mln kliknięć, wyróżniając się przy tym charakterystycznym wyczuwalnym punktem aktywacji. Dzięki temu wszystkie 104 klawisze klawiatury przez długie lata zapewniać będą najlepsze wrażenia nie tylko podczas grania, ale i pisania.

W zestawie znajdziemy także 8 dodatkowych przełączników Outemu Black o bardziej liniowej charakterystyce pracy, które w połączeniu z anti-ghostingiem świetnie sprawdzą się w szybkich, wymagających błyskawicznego tapowania grach. Producent zadbał również o spektakularne podświetlenie poszczególnych klawiszy, wytrzymałe nakładki z ABS oraz system hotswap, pozwalający na sprawną wymianę przełączników.

Co równie ważne, klawiatura KFA2 STEALTH-03 oferuje korpus wykonany z metalu oraz pełnowymiarowy układ klawiszy. Sprzęt wyróżnia się też prostym, ale stylowym wyglądem, jednak producent podkreśla także wzmocnioną konstrukcję, która powinna wytrzymać naprawdę wiele. Klawiatura dla graczy nie powinna poświęcać ergonomii i tak też ma być w przypadku opisywanej klawiatury – w zestawie znajduje się antypoślizgowa podpórka pod nadgarstki z zapamiętującej kształt pianka obszytej przyjemnym w dotyku materiałem, która pozwala wygodnie oprzeć ręce, odciążając nadgarstki.

KFA2 STEALTH-03 jest już dostępna w sprzedaży w x-kom w cenie 219 zł. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.