Home / Aktualności / Kask motocyklowy Skully P1 2014 z wyświetlaczem HUD

Kask motocyklowy Skully P1 2014 z wyświetlaczem HUD

Skully P1 2014

Skully P1 2014 to tylko z pozory typowy kask dla motocyklistów. Chociażby dlatego iż umieszczono w nim wyświetlacz HUD.

Kask Skully P1 umożliwia korzystanie z komend głosowych jak również podgląd z kamery tylnej dzięki której motocyklista nie musi bezpośrednio korzystać z lusterek gdy chce kogoś wyprzedzić. Kąt widzenia z kamery to 180 stopni. Komendy głosowe dotyczą także słuchania muzyki, odbierania połączeń telefonicznych i wiele innych.

Skully P1 charakteryzuje bardzo duża funkcjonalność oraz lekkość pomimo naszpikowania go nowinkami technologicznymi. Pianka wewnątrz Skully jest np. wycinana za pomoca lasera 3D dla jeszcze większej precyzji i komfortu noszącego go motocyklisty. Nie zapominając o takich jego właściwościach jak nie zaparowywanie, odporność na zarysowania czy blokadę przed oślepianiem słonecznym.

Ten rewolucyjny kask motocyklowy z łatwością łączy się ze smartfonami za pomocą technologii Bluetooth. Kolejną ważną o ile nie najważniejszą dla wielu z nas funkcją jest nawigacja GPS, która wyświetlana jest na ekranie HUD, dając jeszcze większy komfort podróżowania i bezstresowe dotarcie do celu. Skully P1 jest w stanie uzyskać połączenie z internetem za pośrednictwem smartfona w celu uzyskania potrzebnych motocykliście informacji w czasie jazdy.

Poniżej przedstawiamy krótki filmik demonstrujący możliwości tego kasku motocyklowego.