Home / Peryferia / Kamery IP / Kamera EDIMAX IP IC-3116W – Strażnik domu dla każdego

Kamera EDIMAX IP IC-3116W – Strażnik domu dla każdego

EDIMAX IP IC-3116W

W dzisiejszych niepewnych czasach, każda forma dodatkowego zabezpieczenia miru domowego jest pożądana i mile widziana. Przypadło nam testować urządzenie EDIMAX IP IC-3116W, które świetnie się do tego nadaje.

Kamery IP są idealnym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa domu, pokoju z dzieckiem, mieszkania, magazynu lub sklepu. Jako że jest to kamera wewnętrzna, nie wchodzi niestety w rachubę monitoring placów itp. Oczywiście może ona zaglądać przez okno więc pole zastosowań przy odrobinie inwencji można zwiększyć. A jak ona się spisuje? Zapraszamy do recenzji.

 

EDIMAX IP IC-3116W pudelkoZawartość pudełka i parametry :

 • Kamera IC-3116W
 • Płyta CD z oprogramowaniem i instrukcjami obsługi
 • Kabel Ethernet
 • Zestaw do montażu na ścianie (ew. stojak)
 • Zasilacz sieciowy
 • Papierowy poradnik szybkiej instalacji (w zestawie języki: Angielski i Rosyjski) – reszta na CD

 

 1. Wstęp
 2. Parametry kamery
 3. Wygląd zewnętrzny
 4. Konfiguracja i funkcje
 5. Jakość obrazu
 6. Podsumowanie

 

W dzisiejszych niepewnych czasach, każda forma dodatkowego zabezpieczenia miru domowego jest pożądana i mile widziana. Przypadło nam testować urządzenie EDIMAX IP IC-3116W, które świetnie się do tego nadaje. Kamery IP są idealnym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa domu, pokoju z dzieckiem, mieszkania, magazynu lub sklepu. Jako że jest to kamera wewnętrzna, nie wchodzi niestety w rachubę …

Ocena końcowa

Cena / Jakość
Funkcje
Jakość obrazu
Ocena ogólna

Polecamy!

Podsumowanie : Kamera EDIMAX IC-3116W jest bardzo udaną konstrukcją. Zaskoczeni jesteśmy sprawnością działania, niezłymi parametrami obrazu, spora ilością opcji konfiguracyjnych, globalnym dostępem i jakością wykonania. Jednocześnie razi momentami niedopracowane, ubogie oprogramowanie i słabe (niezgodne z polską specyfikacją producenta) diody IR. Jednak całość prezentuje się świetnie. Dobra kamera, dobry stojak-uchwyt, dobra cena. Polecamy!!!

Twoja ocena: 4.63 ( 2 votes)
80

O użytkowniku Hubert Andruszewski

Pasjonat komputerowy, motoryzacyjny z zacięciem łowieckim. Gadżety to jego chleb powszedni. Dlatego właśnie technologia sprawia mu tyle przyjemności.