Home / Aktualności / Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa Blitz Twister Cup 2019!

Już wkrótce rozpoczną się mistrzostwa Blitz Twister Cup 2019!

Czwarty rok z rzędu World of Tanks Blitz organizuje finał mistrzostw esportowych – Blitz Twister Cup 2019. Zawody odbędą się 9 listopada (sobota) i 6 najlepszych drużyn z różnych regionów będzie walczyć o pulę nagród sięgającą 100 000 dolarów w dynamicznych walkach 7 na 7 czołgów. Turniej i transmisja rozpocznie się o 12:00 czasu polskiego. Będzie można go oglądać za pośrednictwem strony internetowej gry – https://wotblitz.eu/en/tournaments/#/tournament/198/description/ lub na oficjalnym kanale w serwisie YouTube.

Widzowie mogą liczyć zarówno na kolektywne nagrody dla oglądających, jak również osobiste za aktywność podczas transmisji – bonusy do doświadczenia, różne boostery, kamuflaże czy dni konta premium. Przed nami kilka godzin pojedynków na najwyższym poziomie, moc atrakcji i emocji oraz możliwość porozmawiania z twórcami gry!

To ważne wydarzenie dla całej drużyny. Oczywiście celujemy w mistrzostwo, ale równie ważna jest dobra zabawa. Gramy razem od jakiegoś czasu i po ostatnich sukcesach bardzo chcieliśmy uczestniczyć wszyscy razem w tegorocznym Blitz Twister Cup. Mimo braku kilku kluczowych zawodników damy z siebie wszystko aby godnie reprezentować Europę – mówi EG_Nikkolade (Nicolas Olivieri, kapitan drużyny [EG-] END GAME

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.