Home / Aktualności / Już we wrześniu surwiwalowa gra Green Hell opuści Wczesny Dostęp i wprowadzi długo wyczekiwany tryb fabularny

Już we wrześniu surwiwalowa gra Green Hell opuści Wczesny Dostęp i wprowadzi długo wyczekiwany tryb fabularny

Polski niezależny twórca gier, Creepy Jar, z przyjemnością ogłasza, że osadzony w amazońskiej dżungli Green Hell 5 września tego roku pojawi się w wersji 1.0. Zjednująca rzeszę fanów podczas Wczesnego Dostępu na platformie Steam, gra Green Hell w wersji 1.0 nagrodzi graczy Trybem Fabularnym, który pozwoli przetestować umiejętności przetrwania (i nie tylko) w desperackiej próbie uratowania zaginionej miłości o imieniu Mia.

Green Hell zadebiutował we Wczesnym Dostępie na Steamie w sierpniu 2018. Od tego czasu otrzymał wiele usprawnień bazujących na sugestiach otrzymanych od społeczności. Większa mapa, nowe opcje obozu oraz dodanie zróżnicowanych roślin, zwierząt oraz plemion sprawiają, że amazońska dżungla Green Hell jest groźniejsza niż kiedykolwiek.

Creepy Jar, skupiony na współpracy ze społecznością Green Hell, przygotował długą listę usprawnień, które zbiegają się w czasie z wydaniem wersji 1.0. Pełna lista zmian znajduje się na stronie Steam gry. Poniżej znajdziecie najważniejsze z nich:

• Tryb fabularny — Jak znalazłeś się w Amazonii? Gdzie jest Mia? Jak stąd uciec? Jak przetrwać? Odpowiedzi na te pytania doprowadzą Cię na skraj szaleństwa, podczas odkrywania nowych i pozornie znanych Ci lokacji.
• Nowe lokacje — Bogata dżungla Green Hell jest jeszcze większa dzięki nowemu obszarowi: Wetlands.
• Nowy, śmiertelny poziom trudności — Przygotuj się na największe wyzwanie. Gdy umrzesz, nie ma już powrotu.
• Ustawienia graficzne — Zoptymalizuj swoje wrażenia z nowym FOV, Vsync, antyaliasingiem, podwyższoną jakością tekstur i dystansem cieniowania.
• Nowe rośliny i zwierzęta — pobudzająca psychozę Psychotria Viridis, Banisterposis Caapi i śmiertelnie trująca Żaba Drzewołazowata.
• Rozkład — Wiele przedmiotów w grze zacznie próchnieć i gnić. Gracze będą musieli wykorzystać swój ekwipunek, zanim przestanie nadawać się do użytku.
• Indywidualne ustawienia gry – Węże sprawiają Ci problem? Nie lubisz pająków? Dzięki nowym opcjom możesz włączać i wyłączać drapieżniki, pająki, węże i pasek szaleństwa, a nawet całe plemiona. Nie przepadasz za makroelementami? Green Hell dodaje nowy suwak, dzięki któremu ustawisz dokładnie, ile czasu potrzebujesz na regenerację.

Green Hell jest dostępny na platformie Steam we Wczesnym Dostępie w cenie 72 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.