Home / Aktualności / Just Cause 4, Wheels of Aurelia oraz For the King za darmo

Just Cause 4, Wheels of Aurelia oraz For the King za darmo

Jakich czasów przyszło nam dożyć, że gracze otrzymują darmowe gry takie jak Just Cause 4, Wheels of Aurelia czy For the King. Tak, Epic Games Store po raz kolejny rozdaje bezpłatnie gry. Aby je pobrać wystarczy aplikacja E[pic Games Launcher, wolne miejsce na dysku oraz trochę wolnego czasu. Należy dodać, że pierwsze dwa tytułu można ściągnąć do 23 kwietnia, zaś trzeci od 23 do 30 kwietnia. 

Just Cause 4 to gra przygodowa z elementami akcji od studia Avalanche Studios opublikowany przez Square Enix. W grze wcielamy się w Rico Rodrigueza a jej akcja toczy się w Solis, dużym otwartym świecie złożonym z różnych biomów, w tym gór czy pustyń. Gracz może przemierzać świat gry za pomocą różnych pojazdów czy rakiet i używać wszelakiej maści broni.

Wheels of Aurelia to fabularna gra przygodowa ale „z innej bajki” osadzona we włoskich realiach lat 70. Opowiada historię Lelli, niespokojnej kobiety jeżdżącej drogami zachodnich rejonów tego kraju.

For The King to strategiczna gra RPG oferująca szereg różnych wyzwań w malowniczych królestwach. Swoją przygodę możemy prowadzić w trybie jednoosobowym, jak również w kooperacji zarówno online, jak i lokalnie.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.