Home / Aktualności / Filmy / Jurassic World (Świat Jurajski) – nowy zwiastun filmu

Jurassic World (Świat Jurajski) – nowy zwiastun filmu

Jurasic World

Universal Pictures czyli studio odpowiedzialne za film Jurassic World, kolejnego horroru z wymarłymi gadami zaprezentowało kolejny zwiastun tego filmu.

Akcja filmu toczy się 22 lata po adaptacji Stevena Spielberga z 1993 roku. W Jurassic World zobaczymy naprawdę dobrą obsadę, wśród której warto nadmienić Chrisa Pratta (występującego w Guardians of the Galaxy), Bryce Dallas Howard (The Amazing Spider-Man), Ty Simpkins (Iron Man 3), Omar Sy (X-Men: Days of Future Past) oraz wielu innych.

jurassic-world-home-share

Na potrzeby filmu Świat Jurajski (Jurassic World) stworzono w pełni funkcjonalną kopię na wyspie Nublar, który odwiedza ponad 20 tys. ludzi dziennie. Na wyspę chętni dostają się promem z Kostaryki.

Jurassic-World-Jurassic-Park-Map

Ten zachowany w idealnym stanie park, uzupełnia zoo oraz park rozrywki. Aby zapewnić jeszcze większy komfort odwiedzającym, na wyspie zbudowano szerego hoteli, restauracji oraz klubów i pole golfowe. Dinozaury są wliczone w pakiet, lecz nie korzystają z wybudowanych przez ludzi rozrywek.

Jurasic World 01

W filmie Jurasic World pojawi się jeden nowy gatunek dinozaura, który filmowi naukowcy wychodowali w laboratorium. Czy posunięcie o wydaje się wam  marketingowym chwytem na turystów, czy potrzebą utrzymania dinozaurów. Tego twórcy nie komentują.