Home / Aktualności / Jubileuszowa aktualizacja Rocket League i darmowe dodatki dla wszystkich

Jubileuszowa aktualizacja Rocket League i darmowe dodatki dla wszystkich

Rocket League Annirversary Update

Jubileuszowa aktualizacja Rocket League to z pewnością powód do świętowania 2 rocznicy tej jakże popularnej gry zarówno  dla samych graczy jak i jej twórców. Z tej też to okazji Psyonix oferuje darmowe dodatki do tej właśnie gry.

Wśród wspomnianych freebies znalazły się m.in. skórki Ricka i Mortiego, w tym Pana Poopy Butthole, nowa muzyka, samochody i możliwość zmiany brzmienia silnika. Choć z wiadomych nam już chyba wszysktich względów aktualizacja nie zobaczyła cross-play z PlayStation, to ponadto znalazł się w niej nowy stadion, na którym można się wyszaleć.

Jubileuszowa aktualizacja do Rocket League powinna być dostępna już dziś, więc jeśli jej nie widzicie, odczekajcie chwilę i spróbujcie ponownie.

Na tym darmowe dodatki się kończą. Tym, którym utwory się spodobają i chcieliby je nabyć w formie 3 LP, to taka kolekcja będzie ich kosztować równowartość 60 dolarów.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.