Home / Aktualności / John Rambo i James Braddock od teraz w World of Tanks na konsolach!

John Rambo i James Braddock od teraz w World of Tanks na konsolach!

W World of Tanks w wersji na konsole rozpoczął się 3-ci sezon zawartości do gry. Przede wszystkim dotyczą one nowych usprawnień technologicznych, graficznych oraz interfejs użytkownika. 

Wprowadzone zmiany od poprawionej widoczności przez zwiększenie poziomu szczegółowości detali, oświetlenia i tekstur powodują, że gra wygląda jeszcze lepiej niż dotąd. Dzisiejsza aktualizacja to również zmiany w rozgrywce, zarządzaniu pojazdami i wyposażeniem. Gracze będą mogli zapoznać się ze swoją kartą profilową, która zawiera szczegółowe informacje o ich karierze czołgisty, medalach, statystykach, osiągnięciach.

Wraz z sezonem 3 do gry trafiają również kultowe postacie filmów akcji z lat 80. Na graczy czeka John Rambo, który ze swoją znajomością militariów, siłą i wytrzymałością przyniesie ze sobą niespotykaną agresję na pole bitwy. Drugim bohaterem jest Snake Plissken, operator sił specjalnych, główna postać filmu „Ucieczka z Nowego Jorku”. Trzecią postacią jest pułkownik James Braddock z kultowego „Zaginionego w Akcji”. Wszyscy dostępni są są zarówno jako dowódcy czołgów, jak również mają swoje unikatowe maszyny. Część elementów związanych z bohaterami kina akcji jest dostępna za darmo poprzez regularną grę i wypełnianie konkretnych zadań, a część dostępna w przepustce sezonowej lub jako zakupy w sklepie. 

– Zespół i ja jesteśmy szczęśliwi, że możemy dać graczom największą aktualizację w historii konsolowego World of Tanks! – mówi TJ Wagner, dyrektor kreatywny. – Wykorzystujemy nasz autorski silnik Despair, a dzięki najnowszym konsolom zrewolucjonizowaliśmy kwestie technologiczne, jak również unowocześniliśmy HUD, zarządzanie czołgami, interfejs użytkownika i wiele więcej –

Z ponad 20 000 000 zarejestrowanymi graczami, gra World of Tanks na konsolach jest dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One, jak również we wstecznej kompatybilności na  PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Warto podkreślić, że popularne „czołgi” oferują rozgrywkę cross platformową i cross generacyjną.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.