Home / Aktualności / Jesteś twardzielem – kup obudowę ASUS TUF Gaming GT301

Jesteś twardzielem – kup obudowę ASUS TUF Gaming GT301

Dla wielu z was, dla których “wyjątkowość” ma znaczenie, firma ASUS przygotowała obudowę TUF Gaming GT301.

Jej kontrukcja charakteryzuje się głównie przednim panelem z ABS, który ma zewnętrzną kratkę o strukturze plastra miodu z metalową siatkę wewnętrzną z wstawkami, przez które przepina się nylonowy pasek. Górny panel ma inną powierzchnię z siatki, podczas gdy lewy panel boczny jest ze szkła hartowanego. Reszta obudowy, w tym wewnętrzna rama i prawy panel boczny, są wykonane ze stali SECC.

Estetykę tej obudowy uzupełniają trzy dołączone wentylatory ARGB wzdłuż przedniego wlotu oraz czwarty wentylator 120 mm znajdujący się z tyłu. Dwa dodatkowe 120 mm wentylatory można zamontować wzdłuż górnej części obudowy. Dla graczy, którzy nie mają osobnego wieszaka na słuchawki, producent przygotował możliwość montażu po obu stronach obudowy.

Wewnątrz ASUS TUF Gaming GT301 znajdziemy konwencjonalny układ z poziomym podziałem, z górną komorą, która pomieści karty graficzne o długości do 32 cm, a chłodzenie procesora o wysokości do 16 cm. Opcje na dyski obejmują cztery 2,5-calowe mocowania napędu wzdłuż tacy płyty głównej oraz dwie 3,5-calowe wnęki na napęd w dolnej komorze.

Z kolei łączność na panelu przednim obejmuje dwa porty USB 3.2 typu A i gniazda audio HDA.

Obudowa TUF Gaming GT301 ma wymiary 426 mm x 214 mm x 482 mm (dł. X szer. X wys.) oraz waży około 7,2 kg. Na chwilę obecną nie znamy ceny tej konstrukcji.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.