Home / Aktualności / Jeśli zamówiłeś The Division 2 w przedsprzedaży – otrzymasz jedną z trzech darmowych gier

Jeśli zamówiłeś The Division 2 w przedsprzedaży – otrzymasz jedną z trzech darmowych gier

Ubisoft ujawnił niedawno niewielką promocję dla graczy, którzy zdecydowali się na zakup w The Division 2 na PC w przedsprzedaży. Cyfrowe zamówienia złożone do 14 marca będą kwalifikowały się do jednej darmowej gry spośród Ghost Recon: Wildlands, Far Cry Primal lub Watch Dogs 2. Oferta jest ważna w dowolnej wersji gry u większości sprzedawców detalicznych. Promocja oczywiście obejmuje też zakup bezpośrednio z Uplay  lub ze sklepu Epic Games Store.

Nie kwalifikują się tradycyjne kopie detaliczne lub kody z tych kopii, takich jak te oferowane w niektórych sklepach internetowych. Nabywając kod bezpośrednio z Ubisoft, należy pamiętać, że konieczne będzie jego wykorzystanie w pierwszej kolejności.

Należy zaznaczyć, że jeśli złożyliśmy zamówienie w przedsprzedaży przed tym ogłoszeniem, to nadal będziemy się kwalifikować. W przypadku wykorzystania otrzymanego klucza do gry poprzez Uplay, należy się tam zalogować i wybrać jedną z trzech dostępnych opcji. Decyzję o wyborze konkretnej gry należy podjąć do 31 marca, ale zamówienie musi zostać złożone przed 14 marca – dzień przed oficjalną datą premiery.

Jest jeszcze jeden haczyk: do 15 marca nie będzie można zagrać w freebie. Gracze, którzy otrzymali darmową kopię The Division 2 w pakiecie z produktami sprzętowymi, również nie kwalifikują się do tej oferty.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.