Home / Aktualności / Jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 „The Day Before” przeniesiona na 2023

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 „The Day Before” przeniesiona na 2023

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku The Day Before nie pojawi się jak pierwotnie planowano 21 czerwca 2022 a 1 marca 2023 roku. W czwartek deweloper Fntastic powiedział IGN, że gra MMO z otwartym światem survival jest teraz budowana na silniku Unreal Engine 5 firmy Epic. Zmiana ta znacznie poprawi rozgrywkę, ale niestety oznacza opóźnienie.

Fntastic udostępniło zwiastun zapowiadający The Day Before (Dzień wcześniej po polsku) w styczniu 2021 roku. Akcja gry toczy się w postpandemicznej Ameryce opanowanej przez głodnych mięsa zarażonych i innych ocalałych, którzy chcą pozostać przy życiu. W styczniu deweloper opublikował zaktualizowany zwiastun GeForce RTX 4K, który wygląda wspaniale. Z Unreal Engine 5 teraz w tym zestawie, gra prawdopodobnie będzie jeszcze bardziej imponująca wizualnie.

Jeśli nie znasz jeszcze Dzień wcześniej, możesz być w mniejszości. Jest to obecnie najbardziej pożądana gra Steam, wyprzedzająca inne długo oczekiwane tytuły, takie jak Stalker 2, Hollow Knight: Silksong i Starfield.

W marcu Epic Games ogłosiło wieloletnie partnerstwo z CD Projekt Red, aby pomóc dostosować UE5 do doświadczeń w otwartym świecie. Ujawniono również, że kolejna odsłona popularnej serii Wiedźmin zostanie zbudowana na nowym silniku firmy Epic, który został udostępniony publicznie w kwietniu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.