Home / Aktualności / JBL Pulse bezprzewodowe glosniki pulsujace w rytm muzyki

JBL Pulse bezprzewodowe glosniki pulsujace w rytm muzyki

JBL Pulse

Głośnik głośnikowi nie równy, nie tylko ze względu na brzmienie lecz w przypadku HARMAN JBL Pulse również wygląd i działanie.

Działanie jest o tyle nietypowe, że głośnik ten serwuje nam istny pokaz efektów świetlnych idealnie zsynchronizowanych z jasnością i kolorem do odtwarzanej muzyki.

Wypełniający pomieszczenie niespotykanym jak na taką małą konstrukcję dźwiękiem zintegrowane w JBL Pulse diody LED, które w dodatku można programować z pewnością przykują uwagę naszych znajomych.

W związku z faktem, że głośniki te wykorzystują technologię bezprzewodową można je zabrać na każdą imprezę. Dźwięk jest mocny ale wyrazisty.
Na pewno nie idzie się go wstydzić.

Za pomocą Bluetooth do głośnika możemy przesłać muzykę z dowolnego urządzenia wykorzystującego tą technologię. Z Pulsem użytkownik otrzymuje także 5 zaprogramowanych kompozycji świetlne, które z pewnością będą pasować do wielu gatunków muzycznych. Można je z łatwością przełączać za pomocą jednego przycisku.

JBL pulse są w stanie dostarczyć do 10 godzin muzyki oraz 5 godzin gdy dołożymy do tego efekty wizualne. Gdy to jest mało to możemy podłączyć ten głośnik do zasilania i naładować jego baterię by później znów cieszyć się bezprzewodową wolnością. Mając jeden problem z głowy czas zająć się w końcu organizowaniem imprezy.

Oto główne cechy tej nietypowej konstrukcji Harman JBL Pulse. Cena ani dostępność w Europie czy w Polsce nie zostały jeszcze określone.

JBL Pulse

  • Programowalne diody LED pulsujące w rytm twojej muzyki
  • Bezkonkurencyjny dźwięk JBL z dwoma wysoko wydajnymi 40 mm membranami oraz specjalnie zaprojektowanym kanałem dla dźwięku niskotonowego (basu), wypełniający pomieszczenia czysty i wyrazisty dźwięk najwyższej jakości
  • Bezprzewodowa technologia przesyłania dźwięku stereo Bluetooth ze wsparciem NFC dla łatwej konfiguracji
  • Zaprogramowane oraz z możliwością własnego programowania pokazy świetlne z idealną jasnością i kolorem pulsujące do odtwarzanej muzyki
  • Ładowalne akumulatory Litowo-jonowe umożliwiające wielogodzinną zabawę
  • Aplikacja JBL oferująca możliwość konfiguracji, połączenia z urządzeniami mobilnymi

Źródło:  www.JBL.com.