Home / Aktualności / Jakie gry otrzymaliśmy w lipcowym zestawie Games with Gold

Jakie gry otrzymaliśmy w lipcowym zestawie Games with Gold

Kolejny miesiąc, kolejne darmowe gry. Jeśli chodzi o Games with Gold, Microsoft przygotował kilka ciekawych tytułów dla posiadaczy aktywnych subskrypcji Xbox Live.

Wśród darmówek na Xbox One znalazła się symulacyjna gra  WRC 8 czyli Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA, w której poprowadzimy swój samochód rajdowy do zwycięstwa w ekstremalnych warunkach. Grę można bezpłatnie pobrać przez cały lipiec. Z kolei w Dunk Lords zostanie dana nam możliwość pokazania swojej przewagi na korcie wykorzystując wsady czy przejęcia piłki od przeciwnika. Ta gra będzie dostępna za darmo między 16 lipca a 15 sierpnia.

Na Xbox 360 i Xbox One poprzez wsteczną kompatybilność będzie można pograć w Stilwater w klasycznym Saints Row 2 (dostępna za darmo między 1 a 15 lipca) i ocalić ziemię przed starożytnym złem w platformówce Juju (dostępna między 16 lipca a 15 sierpnia).

Co by nie było, uważamy, że lipcowe zestawienie gier Games with Gold to ciekawa mieszanka gatunków, dzięki czemu nie powinniśmy się za szybko znudzić tymi grami w przeciągu miesiąca.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.