Home / Oprogramowanie / Jak wymusić jubileuszową aktualizację Windows 10 (Anniversary update 1607)

Jak wymusić jubileuszową aktualizację Windows 10 (Anniversary update 1607)

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10

Anniversary update dla Windows 10 to zdecydowanie spora dawka nowych funkcji. Jednak jak jubileuszową aktualizację wymusić (aktualizacja 1607) bez czekania na właściwą dla naszego regionu kolej. Jak wiadomo aktualizacja ta została zapowiedziana przez Microsoft już dawno temu, a z uwagi na obawy związane z obciążeniami serwerów zostanie przeprowadzona w falach.

Bez względu na to czy skorzystaliście z darmowej aktualizacji do Windows 10, czy ją właśnie kupiliście, otrzymacie wkrótce powiadomienie o aktualizacji 1607, czyli wspomnianej aktualizacji Windows 10, również zwaną jubileuszową.

Jeśli tak jak my nie chcecie czekać aż przyjdzie wasza kolej, możecie ją delikatnie mówiąc przyspieszyć. Jeśli z jakiś względów nie otrzymacie stosownego o niej komunikacie, skorzystajcie z pomocy “dowiedz się więcej”, której link przeniesie was do strony Microsoftu,na której znajdziecie obraz ISO, który możecie wypalić lub zamontować w wirtualnym napędzie. Lepiej jednak jeśli aktualizacja 1607 zostanie znaleziona, z uwagi na znacznie prostszy sposób instalacji.

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 wprowadza m.in. choć nie tylko asystentkę Cortanę, Microsoft Ink (notatki ekranowe) oraz większą kompatybilność pomiędzy systemem Windows 10 na naszym komputerze PC oraz konsolą Xbox One. Nie można również zapomnieć o funkcji bezpieczeństwa Windows Hello.

Jak się również dowiedzieliśmy, Microsoft zaraz po Anniversary Update, może znacznie częściej uaktualniać system Windows 10, w związku z czym warto tą właśnie aktualizację pobrać właśnie teraz, aby oszczędzić sobie dłuższych instalacji w późniejszym czasie. O wszelkich nowościach będziemy was oczywiście na bieżąco informować.

 Wymuszenie aktualizacji Windows 10 Aniversary