Home / Oprogramowanie / Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 Mobile – jak ją wymusić?

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 Mobile – jak ją wymusić?

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10

Jubileuszowa aktualizacja Windows 10 Mobile – mobilnej odmiany systemu Microsoftu w przeciwieństwie do wersji dla komputerów PC nie pojawiła się razem z nim, a dostępna jest właśnie od dziś.

Nieniej jednak ta aktualizacja nie wprowadza aż tylu zmian co jej desktopowy odpowiednik, niemniej jednak może być warta instalacji prędzej niż później. Wśród wielu zmian warto wspomnieć o skrócie i nowej aplikacji Skype, kontroli multimediów na ekranie początkowym (tzw. lockscreen), zmianie w menu ustawień, a także wsparciu czytników linii papilarnych czy nowych emotoikonkach.

Microsoft  wspominał, że jubileuszowa aktualizacja Windows 0 Mobile, a dokładnie jej pojawienie się na urządzeniach użytkownika w danym regionie zależeć będzie od producenta, modelu, kraju i operatora telefonii komórkowej, ograniczeń systemowych oraz innych czynników. Jeśli więc chcecie uzyskać ją wcześniej niż poinformuje was o tym wasz smartfon, trzeba ją własnoręcznie wymusić. 

Udaj się w tym celu do menu Ustawienia, Aktualizacje i Bezpieczeństwo a następnie Aktualizacja Telefonu. Jeśli uzyskacie aktualizację 10,0,14393,67 to znaczy, że jesteście na dobrej drodze. W celu uzyskania informacji o wszystkich funkcjach nowej aktualizacji polecamy odwiedzić ten link (w jęz. ang.).

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.