Home / Aktualności / Ito Masahiro i Akira Yamaoka współtworzyli tryb halloweenowy w World of Tanks na PC

Ito Masahiro i Akira Yamaoka współtworzyli tryb halloweenowy w World of Tanks na PC

Pomiędzy 26 października a 9 listopada w World of Tanks będzie dostępny wyjątkowy tryb Halloweenowy. Współtworzony przez Masahiro Ito, dyrektora artystycznego i twórcę potworów w świecie Silent Hill oraz Akirę Yamaokę, kompozytora muzyki tej uznanej serii, tryb ujawni złowrogą historię jednego eksperymentu naukowego, który przebiegł nie tak, jak zaplanowano. 

W nowym trybie PvE gracze będą musieli współpracować by przetrwać i odkryć tajemnicę fikcyjnego miasteczka Mirny-13. Naprzeciw nim wyjedzie tajemnicza siła w postaci przerażających czołgów! W pięcioosobowych grupach śmiałków gracze w specjalnych czołgach IX poziomu będą przechodzić cztery zróżnicowane światy i odkrywać coś, co powinno zostać nieodkryte.

– Praca nad wydarzeniem Halloween w World of Tanks była interesującym doświadczeniem – mówi Masahiro Ito. – Kombinacja pasji artystów w Wargaming i nasza wspólna wizja stworzyły unikatowy i przerażający tryb. Moja poprzednie prace znane są z nieprzyjaznej, niepokojącej atmosfery, jeżącej włos na głowie narracji i strasznych bestii – mam nadzieję, że graczeIto Masahiro i Akira Yamaoka współtwórcami nowego trybu halloweenowego w World of Tanks na PC   są gotowi doświadczyć tego wszystkiego! –

Przez czas trwania wydarzenia gracze będą mieli dostęp do specjalnej zawartości jak unikatowi członkowie załóg, style 3D i kamuflaże oraz góry doświadczenia i kredytów, które będzie można wykorzystywać również w innych trybach. Style 3D zostały stworzone przez samego Masahiro Ito, a motyw przewodni w garażu trybu Halloween przez kompozytora serii Silent Hill, Akirę Yamaokę!

– Zainspirowani przez Ito i Yamakokę pozwoliliśmy naszym twórcom zaszaleć twórczo i stworzyliśmy wyjątkową mapę oraz unikatowe mechaniki współpracy, ten tryb PvE będzie jak nic innego wcześniej – mówi Max Chuvalov, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Tylko uważajcie, współpraca w tym trybie jest kluczem do sukcesu i jedynym sposobem na przetrwanie –

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.