Home / Peryferia / Klawiatury / Isku FX White – ciekawa klawiatura dla graczy ROCCAT w białej kolorystyce

Isku FX White – ciekawa klawiatura dla graczy ROCCAT w białej kolorystyce

ROCCAT-ISKU-FX_WHITE_Top_IlluminatedROCCAT zaprezentował dziś białą wersję kolorystyczną swojej popularnej klawiaturę Isku FX White. Będąca membranową klawiaturą z kolorowym podświetleniem (16.8 miliona barw do wyboru) o 6 poziomach jasności, 8 konfigurowalnymi przyciskami kontroli mediów i makro, jest już dostępna w polskich sklepach, w sugerowanej cenie 459 złotych.

Co ważne w tym przypadku ROCCAT oraz Alienware połączyły siły, aby stworzyć najbardziej zaawansowany na rynku system podświetlenia, AlienFX, który zastosowano w produktach ROCCAT, w tym między innymi w Isku FX White.

Dzięki AlienFX produkty ROCCAT, za pomocą odpowiednich efektów podświetlenia, odzwierciedlają aktualną sytuację czy postępy gracza w wielu popularnych grach.

Technologia ROCCAT Talk, którą również zastosował tu producent pozwala komunikować się” jej z serią myszy dla graczy tej marki. Dzięki temu użytkownik może w szybki i łatwy sposób uruchamiać za pomocą klawiatury makro przypisane do poszczególnych przycisków myszy. Funkcja Easy-Aim z kolei przypadnie do gustu fanom gier typu FPS a to za sprawą zastosowania specjalnej technologii, pozwalającej uzyskać jeszcze większą celność i precyzję dodatkowo wspomaganą sprzętowo przez mysz.

ROCCAT-ISKU-FX_WHITE_Perspective-Right (1) ROCCAT-ISKU-FX_WHITE_Perspective-Left