Home / Aktualności / IRIScan Mouse Executive 2 – czyli gryzoń w roli skanera dokumentów

IRIScan Mouse Executive 2 – czyli gryzoń w roli skanera dokumentów

IRIScan Mouse Executive 2 01

IRIS kontynuuje biurową rewolucję prezentując swój najnowszy produkt – IRIScan Mouse Executive 2 – nietypowe połączenie myszki ze skanerem.

Jak działa urządzenie IRIS? Wystarczy kliknąć w boczny przycisk myszki jadąc nią po dokumencie, który zostanie tym samym zeskanowny. Sekret Mouse Executive 2 tkwi w wbudowanym w gryzoniu skanerze o rozdzielczości do 400DPI. Jakby tego było mało, sama myszka ma sprawdzać się bez zarzutu także przy normalnej, codziennej pracy. 

Po zeskanowaniu dokumentu, ten natychmiast pojawi się na pulpicie. Wtedy wystarczy przerzucić go do Worda, Excela, Outlooka lub jakiegokolwiek edytora tekstu. Mouse Executive 2 pozwala też zapisywać skanowane materiały jako plik PDF. 

Co ważne, użytkownik nie musi się przy tym martwić o rodzaj skanowanego dokumentu. Mysz odczyta listy, książki, odręczne notatki, rysunki i wiele innych. Co więcej, w zestawie z myszką znajduje się też specjalna podkładka, która nie tylko usprawnia działanie Mouse Executive 2, ale również pozwala zeskanować kartę kredytową czy dowód osobisty – wystarczy włożyć taką kartę pod specjalną plastikową osłonkę.   

Jakie korzyści płyną z posiadania Mouse Executive 2? IRIS przekonuje, że użytkownik może w prosty sposób utworzyć wiele cyfrowych kopii ważnych dokumentów. Prócz kwestii związanych z bezpieczeństwem, zeskanowanymi plikami można w prosty sposób zarządzać z niemal każdego miejsca, a także udostępniać je innym.

Ponieważ Skaner IRIScan Mouse Executive 2 kosztuje jedynie ok. 225 zł i jest bardzo kompaktowy, w wielu przypadkach może z pewnością zastąpić typowe skanery, które nie dość, że są droższe, to jeszcze zajmują dużo więcej miejsca na biurku.

 

Dane techniczne:

  • Rozdzielczość: do 400 DPI
  • Sensor myszy: laserowy (1200 DPI)
  • Maksymalna wielkość dokumentu: A4
  • Format plików: PDF/JPG/TIFF/BMP/PNG/XLS/DOC
  • Złącze: USB 2.0
  • Eksport plików: Microsoft Office, Adobe Photoshop, Pages, Numbers
  • Liczba przycisków: 3

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.