5. Podsumowanie (zakończenie)
Ostatnia strona nie oznacza nic innego, jak czas podsumowania, zebrania dobrych i złych cech testowanego produktu – w tym przypadku obudowy Genesis Irid 353 ARGB. Mieliśmy okazję testować ją przez ponad miesiąc, odkrywając coraz to więcej z każdą spędzaną z nią chwilą. Musimy przyznać, że w przeważającej większości doznania są jak najbardziej pozytywne.
Zaczynając od designu i jakości wykonania – mamy tu naprawdę ciekawą pod względem wyglądu oraz solidną pod kątem jakości materiałów konstrukcję. Obserwujemy markę Genesis od jakiegoś czasu i chcielibyśmy w tym miejscu wspomnieć, że firma ta robi znaczące postępy z każdym nowym produktem, a szczególnie jeśli chodzi o obudowy. Mocną stroną jest także przedni oraz boczny panel wykonany z hartowanego szkła i aż trzy wymienne filtry. Funkcjonalności też nie można niczego szczególnego zarzucić – jedyne, co byśmy zmienili, to umiejscowienie kontrolera wentylatorów np. z lewej strony, tam gdzie mieszczą się dyski SSD (tzn. od strony prowadzenia kabli). Tym sposobem oczyścilibyśmy nieco środkową część z nadmiaru kabli.
Na plus zaliczamy także załączone trzy wentylatory, których podświetlenie jest imponujące, a wydajność naprawdę dobra. Do tego są one ciche.
Biorąc pod uwagę powyższe zalety oraz nieliczne wady, możemy chyba z czystym sumieniem polecić obudowę Genesis Irid 353 ARGB każdemu szukającemu konstrukcji nieźle wyglądającej oraz co najmniej tak samo sprawdzającej się w użytkowaniu.
1. Wprowadzenie
2. Wygląd zewnętrzny
3. Wygląd wewnętrzny
4. Testy praktyczne – wrażenia z użytkowania
5. Zakończenie
Ocena końcowa
Design
Funkcjonalność
Wydajność
Cena
Ocena ogólna
Polecamy
Podsumowanie : Obudową Irid 353 ARGB Genesis udowadnia, że nawet nieźle sobie radzi w projektowaniu obudów micro-ATX zarówno pod względem designu, funkcjonalczości czy jakości wykonania.