Home / Aktualności / Iphone 6 i iPad Air 2 w produkcji już wkrótce

Iphone 6 i iPad Air 2 w produkcji już wkrótce

iPhone 6
Według ostatnich raportów masowa produkcja smartfonów Apple iPhone 6 oraz tabletu iPad Air drugiej generacji ma się wkrótce rozpocząć.

Wydaje się potwierdzać to, że Apple planuje rozdzielić modele 4,7 oraz 5,5 cala jeśli chodzi o daty ich prezentacji. iPhone 6 4,7 cala czyli mniejszy z dwójki mających się pojawić nowych smartfonów ma zostać pokazany 19 września razem z iPadem Air 2.

ipad air 2

Wtedy też ma się rozpocząć masowa produkcja większego 5,5 calowego smartfonu (lub może raczej phabletu), którego Apple opóźniało produkcje ze względu na przesunięte całej mocy produkcyjnej na ich zdaniem bardziej “chodliwy” towar jakim jest mniejszy iPhone. Zakłada się, że firma z Cupertino planuje ustaliła produkcję 4,7 calowego modelu na poziomie 70-80 milionów sztuk na początek.

Tak więc wszystko wygląda na to, że w grudniu razem z zegarkiem iTime (nazwa iWatch została prawdopodobnie zmieniona z powodu roszczeń innego posługującego się podobną nazwą szwajcarskiego producenta zegarków) pojawi się 5,5 calowy iPhone.

Na chwilę obecną wiemy iż wielce prawdopodobne, że oba iPhony posiadać będą procesor Apple A8, 2 GB pamięci RAM oraz 13 MP przetworniki kamery głównej od Sony. Smartfony te według przypuszczeń działać mają już pod kontrolą systemu operacyjnego iOS 8.

Czy wy również czekacie z niecierpliwością na iPhone 6? Jeśli tak to jaki model przykuł waszą uwagę i w jakiej sieci planujecie jego zakup.