Home / Aktualności / Intrygująca myszka dla graczy Rapoo V280 z dobrą ceną

Intrygująca myszka dla graczy Rapoo V280 z dobrą ceną

Sprzęt dla graczy najczęściej kojarzy się z dużymi wydatkami. Wydaje się jednak zaprzeczać temu gamingowa gama produktów Rapoo, wśród której każdy, nawet najbardziej wymagający gracz, znajdzie coś dla siebie, a w portfelu zostaną jeszcze pieniądze. Wśród nowości tej firmy znalazła się mysz dla graczy Rapoo V280 z sensorem optycznym 7000 DPI, programowalnymi przyciskami i wbudowaną pamięcią oraz podświetleniem LED.

Jak deklaruje producent, V280 będziesz doskonale przygotowany do każdej rozgrywki, a to za sprawą precyzyjnego sensora VPRO nowej generacji, którego czułość można regulować w zakresie od 500 DPI do 7000 DPI a szybkość przetwarzania obrazu wynosi 6400 klatek na sekundę. Częstotliwość skanowania z kolei ustalono na poziomie 5300 FPS, zaś maksymalna szybkość ruchu to 80 IPS. Jeśli chodzi o częstotliwość próbkowania możemy liczyć na 1000Hz a przyspieszenia 20G.

5 programowalnych przycisków, w które wyposażono tego gryzonia oraz podświetlenie LED umożliwiają dostosowanie myszy do indywidualnych preferencji i ulubionych gier. Co więcej, wbudowana pamięć pozwala na zapisywanie własnych konfiguracji bezpośrednio w myszy. Dedykowane oprogramowanie umożliwia użytkownikowi przypisanie określonych funkcji do wybranych klawiszy oraz ustawienie makr zgodnie z potrzebami.

Rapoo V280 wyprofilowana jest zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych, a ergonomiczny kształt sprawia, że dłoń nie męczy się nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Posiada przewód w oplocie o długości 1,8m oraz pozłacane złącze USB, co zapewnia wysoką trwałość.

Mysz Rapoo V280 dostępna jest w sprzedaży w cenie ok. 140 zł i objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.