Home / Aktualności / Na Intel Extreme Masters 2018 zagości AOC wraz z drużyną G2 Esports

Na Intel Extreme Masters 2018 zagości AOC wraz z drużyną G2 Esports

W dniach 24 i 25 lutego w katowickim Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters w grze Dota 2, a od 2 do 4 marca – w grach StarCraft II oraz Counter-Strike: Global Offensive. Odwiedzający będą mogli podziwiać swoich ulubionych graczy w ferworze walki, jak i zobaczyć na stoiskach sprzęt gamingowy, w tym debiutujący monitor AOC z serii AGON.

Pojedynki w Counter-Strike: Global Offensive podczas IEM będą po raz pierwszy w historii zaliczane do najbardziej prestiżowej rangi Major. Pośród zespołów walczących o pulę nagród w wysokości 500 000 USD znajduje się sponsorowana przez AOC drużyna G2 Esports. W ramach przygotowań do zawodów jej członkowie intensywnie trenowali na monitorach AOC AG251FZ. Jest to model o odświeżaniu obrazu na poziomie 240 Hz i czasie reakcji 1 ms.

Podczas IEM 2018 zostanie po raz pierwszy pokazany publicznie AG352UCG6 Black Edition. Jest to ulepszona wersja modelu AG352UCG. Zwiększono w nim częstotliwość odświeżania obrazu ze 100 Hz do 120 Hz oraz kontrast statyczny z 2000:1 do 2500:1. Pozostałe parametry techniczne, takie jak przekątna 35 cali, typ zakrzywionej matrycy MVA o formacie 21:9, rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli czy wsparcie dla NVIDIA G-SYNC pozostały bez zmian. Ponadto stopa nowego monitora jak i wieszak na słuchawki zmieniły kolor ze srebrnego na czarny.

Najnowszy monitor AOC będzie do zobaczenia na terenie hali MCK na stoisku Alsen (stanowisko B2). Na krótką pogawędkę i rozdanie autografów pojawi się na nim również drużyna G2 Esports.

Monitory dla graczy marki AOC będą także obecne na stoisku Corsair / AOC (stanowisko A7), z możliwością zakupu na miejscu w sklepie Komputronik.

Dla odwiedzających stoiska Alsen, jak i Corsair/AOC będą organizowane konkursy, w których będzie można wygrać m.in. monitory.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.