Home / Aktualności / Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes

Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes

Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes
Integracja Twitch z World of Tanks i World of Warplanes to efekt współpracy znanego streamingu na żywo Twitch i producenta gier wojennych Wargamming.

Od momentu uruchomienia oficjalnego kanału firmy Wargaming na Twitch, ilość transmitujących graczy rozgrywki w World of Tanks i World of Warplanes podwoiła się, a liczba oglądających wzrosła o 18%.

Twitch to wiodąca platforma wideo i społecznościowa, gdzie ponad 50 000 000 graczy co miesiąc transmituje, ogląda I rozmawia o grach. Było prawie pewnym, że jest ona idealnym podłożem do bijących rekordy popularności darmowych gier WoT i World of Warplanes.

Za pomocą modyfikacji wprowadzonej do obu gier Wargaming umożliwił za pomocą jednego kliknięcia transmisję bitew na komputery PC do serwisu Twitch gdzie mogą nas oglądać tysiące miłośników elektronicznej rozrywki.

Posiadacze kart NVIDIA GTX posiadają podobną funkcję streamingu zastosowaną w pakiet NVIDIA Experience. Taka funkcja zaimplementowana w samą grę jest naszym zdaniem dobrym i mile widzianym pomysłem.

Źródło: Wargaming