Home / Aktualności / Inspirowana helikopterem Tomahawk obudowa Thermaltake AH T200 wkracza do akcji

Inspirowana helikopterem Tomahawk obudowa Thermaltake AH T200 wkracza do akcji

Drugą ciekawą propozycją Thermaltake jeśli chodzi o obudowy komputerowe jest inspirowany helikopterem Apache, model AH T200, występujący zarówno w wersji czarnej jak i białej. Niedawno zaprezentowano też pierwszą inspirowaną wojskiem konstrukcję z otwartą ramą AH T600. Model AH T200 jest kompaktową wersja AH T600 dla tych, którzy szukali niekonwencjonalnej obudowy, zaś przeszkadzały im nieco za duże rozmiary.

Jeśli chodzi o złącza, obudowa jest wyposażona w jednen port USB typu c, dwa porty USB 3.0 i jeden port audio HD. Obudowa zapewnia spore możliwości rozbudowy, obsługując płyty główne do Micro ATX, chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości 150 mm, karty graficzne o długości do 320 mm, zasilacz o długości do 180 mm oraz dwa 3,5 ”lub trzy 2,5” dyski pamięci masowej.

AH T200 jest wykonana w stylu lotniczym, z trzema 3-milimetrowymi oknami ze szkła hartowanego na przednim panelu. Panele boczne również wykonano z hartowanego szkła, tym razem o grubości 4 mm i solidnymi bocznymi otworami wentylacyjnymi na każdym końcu, nie tylko zapewniając dodatkowy przepływ powietrza i dostęp do wnętrza, ale jest również podnosząca w ten sposób wartości wizualne.

Obudowa może pomieścić aż cztery wentylatory 140 mm, w tym po dwa z przodu i z góry, lub zainstalować chłodzenie cieczą 280 mm z przodu i dwa wentylatory na górze (lub vice versa). Dzięki demontowalnej modułowej konstrukcji, AH T200 pozwala użytkownikom tworzyć własny styl i modyfikować według własnego uznania. Jeśli szukasz niestandardowego, kompaktowego rozwiązania jeśli chodzi o obudowę, Thermaltake AH T200 z pewności jest warta uwagi.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.