Home / Aktualności / Inno3D daje mozliwość wygrania vouchera Steam o wartości 20 euro

Inno3D daje mozliwość wygrania vouchera Steam o wartości 20 euro

Inno3D wystartowało właśnie z szeroko zakrojoną akcją promocyjną, w której wszyscy posiadacze kart graficznych z serii RTX 20 i GTX 16 mogą wygrać voucher o wartości 20 euro do wykorzystania na platformie Steam. Jeśli więc dokonaliście zakupu we wrześniu 2018 roku lub później, możecie spróbować swojego szczęścia. Pierwsze karty z objętymi promocją układami Turing trafiły bowiem do sprzedaży właśnie pod koniec września 2018.

Co trzeba zrobić? Producent zachęca do napisania recenzji posiadanej karty w dowolnym sklepie internetowym lub porównywarce cenowej. Następnie należy odwiedzić witrynę producenta i wypełnić formularz. Niezbędne będzie podanie numeru seryjnego karty graficznej, daty zakupu, zrobienie zdjęcia produktu i dołączenie dowodu zakupu. Następnie pozostaje uzupełnić imię i kontaktowy email, z którego należy wysłać organizatorowi odnośnik do opublikowanej recenzji.

Akcja potrwa co najmniej do końca bieżącego roku. Jest więc czas, aby odnaleźć zagubiony paragon lub fakturę i wyrazić swoją opinię o zakupionej karcie graficznej Inno3D. Do akcji mogą przystąpić także osoby, które stały się posiadaczami GeForce’ów RTX 20 lub GTX 16 Inno3D w ramach gotowego zestawu komputerowego. Jeśli więc ktoś ma podejrzenie, że w jego PC może znajdować się karta właśnie tej marki, warto to sprawdzić.

Więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnej oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie producenta.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.