Home / Aktualności / Injustice 2, Torchlight 3 i What Remains of Edith Finch trafią w styczniu do Xbox Game Pass

Injustice 2, Torchlight 3 i What Remains of Edith Finch trafią w styczniu do Xbox Game Pass

Jak co miesiąc system subskrypcji Microsoftu Xbox Game Pass zyska kilka ciekawych gier w tym Injustice 2, Torchlight 3 i What Remains of Edith Finch. 7 stycznia można się także spodziewać aktualizacji sezonu eFootball PES 2021. Tego samego dnia do serwisu trafi także gra przygodowa The Little Acre, która toczy się w latach 50. w Irlandii i opowiada historię Aidana i jego córki Lily. Wygląda na to, że ojciec Aidana zaginął, a po odkryciu kilku wskazówek dotyczących jego miejsca pobytu, Aidan zostaje przeniesiony do „dziwnego nowego świata”.

Jeśli chodzi o Xbox Game Pass Ultimate na PC, 14 stycznia wraz z grą RPG Torchlight 3 trafi strategiczna gra akcji, Neoverse oraz What Remains of Edith Finch. Jakby tego było mało, do katalogu Game Passa na PC trafi gra z gatunku japońskiego RPG YIIK: A Postmodern RPG. W grze w stylu JRPG postać Alexa jest świadkiem zniknięcia kobiety z windy, po czym zabiera się do Internetu, aby zebrać innych, aby pomóc w zbadaniu jej zniknięcia. W grze będziemy korzystać z winylowych płyt długogrających, kamer i innych przedmiotów w bitwach, które „łączą drastyczne minigry” z walką turową.

Dodanie nowych gier oznacza, że ​​niektóre tytuły opuszczą usługę. 15 stycznia z katalogu znikną takie tytuły jak FTL: Faster Than Light (PC), My Friend Pedro (konsole i PC), Sword Art Online: Fatal Bullet (konsola) i Tekken 7 (konsola).

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.