Home / Aktualności / Injustice 2: Legendary Edition dostępne od dziś na konsole i PC

Injustice 2: Legendary Edition dostępne od dziś na konsole i PC

Nie tylko dla fanów Marvel przygotowano i udostępniono dziś specjalną edycję gry Injustice 2: Legendary Edition, która dostępna jest na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X and PC poprzez Steam i sklep Microsoft Store.

W upakowanej po brzegi edycji znalazły się wszystkie dodatkowe (dostępne poprzednio za opłatą) postacie w tym z pakietu Fighter Pack oraz premierowe skórki. Podczas gdy w Fighter Pack 1 znalazł się Czerwony Kapturek (Red Hood), Sub-Zero i Starfire, tak Fighter Pack 2 wyposażył grę w Czarną Mantę (Black Manta), Hellboya i Raidena. Z kolei dzięki Fighter Pack 3 możemy walczyć Atomem, Enchantress Czy wojowniczymi Żółwiami Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles). W zestawie znalazła się również bonusowa postać, dostępna dotychczas w przedsprzedaży, a mianowicie Darkseid.

Legendarna edycja Injustice 2 została jak wspomnieliśmy także w skórki w tym Power Girl, Green Lantern, Reverse-Flash, Grid and Black Lightning, a każda z nich z odmiennym wyglądem, głosami oraz dialogami.

Posiadacze gry uzyskają także dostęp do rozszerzonego tutoriala, the Learn Hub, a ponadto nowych elementów uzbrojenia. Wraz z Legendarną Edycją gry wzrósł blokada doświadczenia (do 30 poziomu),oraz udostępniono nowy slot (Augment Slot), dostępny na poziomie 30.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.