Home / Aktualności / In The Name Of The Tsar – wyprawa na polskie ziemie w najnowszym DLC do Battlefield 1

In The Name Of The Tsar – wyprawa na polskie ziemie w najnowszym DLC do Battlefield 1

In The Name Of The Tsar to tytuł drugiego DLC do Battlefield 1, które w niedługim czasie powinno pojawić się na rynku. Zanim to nastąpi, to już 28 marca zadebiutuje DLC o nazwie They Shall Not Pass, w którym pojawią się nowe mapy, pojazdy oraz francuska armia.

Skupmy się jednak na dodatku In The Name Of The Tsar, który przeniesie nas na tereny Przełęczy Łupkowskiej, znajdującej się obecnie na pograniczu Polski oraz Słowacji. W kolejce czekają także DLC o nazwach Turning Tides oraz Apocalypse.

O trzech dodatkach do Battlefield 1 wymienionych w powyższym akapicie opowiada film, który załączyliśmy do niniejszej wiadomości. Ci z Was, którzy jeszcze nie mieli jeszcze okazji zagrać w najnowszego Battlefield-a mają ku temu doskonałą okazję, bowiem w ten weekend od 3 do 5 marca 2017 EA oferuje darmowy weekend, podczas którego możemy za darmo pobrać i grać w tę grę.

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.