Home / Aktualności / Imprezy towarzyszące finałom Ligii Wargaming odbyły się w aż 4 dużych miastach w Europie!

Imprezy towarzyszące finałom Ligii Wargaming odbyły się w aż 4 dużych miastach w Europie!

WGL Moscow Grand Finals in London

W dniu wczorajszym odbywały się imprezy towarzyszące tegorocznym finałom Ligii Wargaming  – The Grand Finals 2017 -, które w dniach 23-28 maja odbywały się w Moskwie. Z tej okazji w dniu 28 maja 2017 dla tych wszystkich fanów World of Tanks, którzy nie mogli być w tych dniach w Moskwie przygotowano w czterech europejskich miastach m.in. w Londynie, Madrycie, Monachium oraz Goteborgu, imprezy związane z moskiewskim turniejem finałowym.

W tym też dniu odbywał się ścisły finał rozgrywek Ligii Wargaming.net, z którego transmisje były na żywo wyświetlane na każdej imprezie z cyklu WGL Moscow Grand Finals in… (London, Madrid, Munich, Gothenburg), dzięki czemu w miłej atmosferze można było w grupie kibicować ulubionym drużynom i graczom.

My udaliśmy się na imprezę zorganizowaną w Londynie. Na wszystkich uczestników imprezy czekał szereg atrakcji, jak choćby stanowisko z hełmem wirtualnej rzeczywistości czy stanowiska z konsolami Xbox One S oraz PlayStation 4 oraz komputerami osobistymi z grą World of Tanks, gdzie uczestnicy imprezy mogli przetestować na kontach prasowych setki czołgów dostępnych w grze.

W trakcie całego wydarzenia powstawało także graffiti, które przedstawia dwa pojazdy pancerne dostępne w grze. Kilka metrów obok znajdowało się zaś firmowe stoisko, na którym można było otrzymać zestaw atrakcyjnych upominków od Wargaming.

Aby nie opaść z sił można było skusić się na wyśmienite jedzenie oraz napoje, począwszy od przysłowiowej Coli po coś mocniejszego. Ponadto fani World of Tanks mogli przyjrzeć się bliżej najnowszemu laptopowi od MSI GP62M, ze specjalnej dedykowanej grze serii World of Tanks Edition, który na pokładzie ma procesor z serii Core i7 7-generacji, układ graficzny NVIDIA GTX 1050 Ti oraz podświetlaną klawiaturę.

Jak na produkt dedykowany graczom laptop MSI GP62M World of Tanks Edition to stosunkowo lekka i smukła konstrukcja, która nie jest ani ciężka, ani też nie przypomina dwóch sklejonych ze sobą komputerów przenośnych, jak ma to miejsce w przypadku niektórych, konkurencyjnych laptopów dla graczy. Ponadto poza zainstalowanym w urządzeniu systemem operacyjnym Windows 10 Pro właściciel takiego laptopa otrzyma czołg ciężki IS-2, 60 dni konta premium oraz 2000 sztuk złota, które będzie mógł wykorzystać w grze.

W części klubu EXP Cantina zlokalizowanej na parterze można było także pograć w popularne lotki, przy okazji słuchając muzyki serwowanej przez Dj-a.

Źródło: Informacja własna

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.