Home / Aktualności / Imperialna Stal w World of Tanks: Xbox 360 Edition – aktualizacja wprowadzająca nowe, japońskie czołgi

Imperialna Stal w World of Tanks: Xbox 360 Edition – aktualizacja wprowadzająca nowe, japońskie czołgi

Dzisiejsza aktualizacja „Imperialna Stal” dla World of Tanks: Xbox 360 przynosi ze sobą japońskie czołgi do gry. Konsolowi gracze mogą odkrywać jednostki w drzewku technologicznym oraz przetestować je na nowej mapie o nazwie „Święta Dolina”.

Aktualizacja Imperialna Stal to przede wszystkim 13 nowych czołgów z „kraju kwitnącej wiśni”. Drzewo technologiczne zwiera dwie linie z 9 średnimi i 4 lekkimi maszynami. Miłośnicy wykrywania wroga i szybkich ataków mogą się zainteresować R. Otsu, Ha-Go, Ke-Ni oraz Ke-Ho. Zwolennicy bardziej zbalansowanego podejścia powinni zwrócić uwagę na Chi-Ni, STA-1, Type 61 Chi-Ri i pozostałe japońskie czołgi średnie, które wyróżniają się mobilnością oraz szybkostrzelnością.

Wraz z nowymi jednostkami, gracze dostają nową mapę w klimatach dalekowschodnich, „Świętą Dolinę”. Opuszczona wioska na dole areny zapewnia świetną osłonę dla czołgów wszelkich rozmiarów i przygotowanie się do intensywnej walki kołowej. Mapę otaczają wzgórza, co daje możliwość precyzyjnego celowania maszynom przeznaczonym do walki na długim dystansie.

Imperialna Stal w World of Tanks Xbox 360 Edition 01

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.