Home / Aktualności / iiyama ProLite B2888UHSU – 28 calowa bestia z rozdzielczocią 4K

iiyama ProLite B2888UHSU – 28 calowa bestia z rozdzielczocią 4K

iiyama prolite b2888uhsu
iiyama ProLite B2888UHSU to nowy 28 calowy monitor o rozdzielczości  3840 x 2160 czyli przysłowiowej 4K. Monitor te posiada także bardzo szybki bo 1 ms czas reakcji, możliwość regulacji wysokości oraz wbudowany hub portów USB 3.0.

ProLite B2888UHSU – powrót dobrej jakości wyświetlaczy

Opisywany tu model monitora iiyama charakteryzuje się również bardzo ostrym i z bardzo żywymi kolorami obrazem. Ciekawostką jest to, że iż monitor ten jest w stanie wyświetlić obraz z dwóch niezależnych źródeł np. komputera i laptopa czy tabletu / smartfona.

iiyama zadbała także o zawarcie technologii Flicker Free co przełożyło się na dłuższy czas pracy z ty monitorem bez zmęczenia oczu. Ta z funkcja z kolei wspomagana jest poprzez Blue Light Reducer chroniąca oczy przed emitowanym światłem podobnym do tego ze spektrum UVA.

Wśród wspomnianych złączy monitora iiyama ProLite B2888UHSU znalazły Display Port ze wsparciem 4K i odświeżaniem do 60Hz, 2 x HDMI w tym oferujące MHL dla urządzeń mobilnych. Standardowym jest oczywiście gniazdo słuchawek oraz wbudowane głośniki.

Monitor iiyama będzie sprzedawany już w przeciągu kolejnych dwóch miesięcy w cenie 600 euro i oferowany będzie z 3 letnią gwarancją.