Home / Aktualności / IFA 2014: głośnik Bluetooth SP-975BT, słuchawki dla graczy HS-G650 i inne peryferia Geniusa

IFA 2014: głośnik Bluetooth SP-975BT, słuchawki dla graczy HS-G650 i inne peryferia Geniusa

Genius głośnik SP-975BT
Genius SP-975BT to głośnik stereo, który łączy się z urządzeniami mobilnymi za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz NFC. Do nawiązania połączenia wystarczy naciśnięcie przycisku parowania. Głośnik spełnia normę IP54, dzięki czemu jest odporny na kurz i wodę. Głośnik dostępny będzie w kolorze niebieskim lub czerwonym.

Genius Traveler 9020BT to mysz, którą dzięki technologii Bluetooth 3.0, można łatwo sparować za pomocą naciśnięcia jednego przycisku z PC, laptopem czy tabletem z systemem Android.

Myszka wyposażona jest w technologię BlueEye Engine i rozdzielczość 1200 DPI. Urządzenie jest dostępne w kolorach: niebieskim, zielonym, złotym, żółtym i różowym.

Genius myszka Traveler 9020BT

Do znanej już użytkownikom serii GX Gaming, stworzonej z myślą o  zapalonych graczach i profesjonalistach, dołączą nowe produkty, jednym z których będzie zestaw słuchawkowy HS-G650.

Słuchawki te zapewnią wysoką jakość w grach dzięki 40 mm głośnikom z wirtualnym dźwiękiem 7.1 Surround oraz dużym, wygodnym nausznikom.

Genius słuchawki HS-G650

Oprócz głośników Bluetooth i produktów serii GX Gaming, Genius wprowadzi serię innowacyjnych rozwiązań. Będą to urządzenia codziennego użytku, jak i akcesoria do biegania czy ćwiczeń.

Ponadto, dla dynamicznie rozwijającego się rynku urządzeń mobilnych, Genius zaprezentuje kilka gadżetów do najnowszych smartfonów lub tabletów.