Home / Aktualności / IEM 2016: HyperX przygotował masę atrakcji dla fanów gier i nowych technologii

IEM 2016: HyperX przygotował masę atrakcji dla fanów gier i nowych technologii

IEM 2016

Specjalnie z myślą o tegorocznej edycji Intel Extreme Masters 2016, firma HyperX przygotowała masę atrakcji dla fanów gier i nowych technologii. Na stoisku HyperX, oprócz licznych turniejów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, na odwiedzający czekają najnowszych urządzenia amerykańskiego producenta.

Firma HyperX jest ponadto oficjalnym partnerem IEM 2016 w zakresie dostarczania zaawansowanego sprzętu dla graczy: gamingowych słuchawek oraz wysokowydajnościowych pamięci RAM.

Firma HyperX jest oficjalnym globalnym sponsorem ponad dwudziestu pięciu profesjonalnych drużyn esportowych (m.in. NaVi, EnVvUs, Luminosity, Team Liquid czy TSM), które mogą pochwalić się licznymi sukcesami w takich produkcjach jak: League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), Dota2, Hearthstone, Call of Duty czy Halo.

Co ważne, niektórych graczy z wyżej wymienionych drużyn będzie można nie tylko spotkać na stoisku HyperX, ale również zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać autograf.

Oprócz licznych konkursów oraz turniejów, wszyscy odwiedzający będą mogli własnoręcznie sprawdzić działanie oficjalnych sprzętów tegorocznej edycji IEM 2016, czyli słuchawek HyperXCloud oraz Cloud II i zaawansowanych pamięci operacyjnych RAM.

HyperX Cloud II

W samej strefie, będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży. Na specjalną uwagę zasługują słuchawki HyperXCloudRevolver, które swoją premierę będą miały już w pierwszej połowie maja tego roku.

HyperX Savage SSD

Równie istotne jest to, że producent przygotował także wyjątkowe promocje, obejmujące dyski HyperXSavageSSD, słuchawki HyperXCloud i Cloud II, podkładki HyperX Fury oraz pamięci RAM DDR3 / DDR4. Wszystkie wymienione wyżej produkty będzie można nabyć po bardzo okazyjnej cenie.