Home / Aktualności / Ibox Phantom – do pracy, do grania i wszystkiego pomiędzy

Ibox Phantom – do pracy, do grania i wszystkiego pomiędzy

W redakcyjne łapy trafiła właśnie mysz iBox Phantom, która zaciekawiła nas nie tylko nazwą lecz również wyglądem, co spowodowało, że postanowiliśmy ją dokładnie sprawdzić.

Wygląd myszki nie zdradza w zasadzie drzemiącego w niej potencjału. Choć nie jest ona dedykowana jednej grupie zastosowań (np. tylko do grania), jej kształt wskazuje, że zapewni komfort użytkowania zarówno podczas grania jak i typowych, biurowych obowiązków. Niemniej jednak pudełko zdradza gamingowe aspiracje, co z pewnością nie jest niczym czego trzeba się wstydzić.

W zdominowanym przez Steel Series, Razer i innych rynku myszek segmentu premium zrobiło się tłoczno, co postanowił wykorzystać iBox, prezentując model Phantom. Naszym zdaniem ma on szansę na zdobycie serca graczy, a to za sprawą dobrej jakości wykonania, podświetlenia LED oraz oczywiście ceny.

 

 

Specyfikacja myszki iBox Phantom:

 

Kod Producenta IMOHM253
Typ sensora Optyczny
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Interfejs USB
Rozdzielczość 800/1200/1600/2400 DPI
Częstotliwość raportowania 125/250 Hz
Zasięg 1,5 m
Liczba przycisków 5 szt.
Liczba rolek 1 szt.
Kolor Czarny

 

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Oprogramowanie i instalacja
  4. Wrażenia z użytkowania
  5. Podsumowanie

 

 

W redakcyjne łapy trafiła właśnie mysz iBox Phantom, która zaciekawiła nas nie tylko nazwą lecz również wyglądem, co spowodowało, że postanowiliśmy ją dokładnie sprawdzić. Wygląd myszki nie zdradza w zasadzie drzemiącego w niej potencjału. Choć nie jest ona dedykowana jednej grupie zastosowań (np. tylko do grania), jej kształt wskazuje, że zapewni komfort użytkowania zarówno podczas grania …

Ocena końcowa

Jakość wykonania
Łatwość instalacji
Funkcje
Cena

Godna polecenia

Podsumowanie : Myszka iBox Phantom zaskakuje pozytywnie pod wieloma względami, jakość wykonania i precyzja działania to tylko niektóre z nich. Jak na kosztującą niecałe 40 zł konstrukcję sprawdzającą się przy pracy i graniu to całkiem nieźle.

Twoja ocena: 4.48 ( 3 votes)
86