Home / Aktualności / iBOX Inferno – dobra klawiatura dla graczy nie musi być droga

iBOX Inferno – dobra klawiatura dla graczy nie musi być droga

 

IBOX Inferno - logo

W nasze redakcyjne ręce trafiła już jakiś czas temu klawiatura o nazwie Inferno, będąca dziełem marki iBOX. Niestety z pewnych względów jej recenzja na łamach Tech Dice dość wyraźnie się opóźniła, niemniej przez te kilka miesięcy mięliśmy sporo czasu na jej dokładne poznanie w codziennym użytkowaniu. Można więc powiedzieć, że w pewnym sensie prezentujemy Wam, nasi Drodzy Czytelnicy zarówno typową recenzję, jak i test długodystansowy.

Jak zniosła go klawiatura iBOX Inferno będziecie mogli przekonać się w niniejszym artykule, do którego lektury serdecznie z tego miejsca zapraszamy.

Specyfikacja klawiatury iBOX Inferno:

 

Producent i nazwa modelu iBOX Inferno
Kod produktu KS855
Typ klawiatury Przewodowa
Interfejs USB
Podświetlane klawisze TAK
Kolory podświetlenia (ilość) 1 (niebieski)
Długość przewodu wraz ze złączem USB  1,8 m
Liczba przycisków dodatkowych (programowalnych)  10 szt.
Kolor urządzenia Czarny
Ceny rynkowe (z VAT) od 79 do 109 zł (średnio 83 zł)

 

Klawiatura iBOX Inferno to stosunkowo niedroga, przewodowa klawiatura dla graczy z podświetlanymi na kolor niebieski klawiszami, a także dziesięcioma programowalnymi klawiszami w kolorze czerwonym.  

  1. Wstęp
  2. Wygląd zewnętrzny
  3. Oprogramowanie i instalacja
  4. Wrażenia z użytkowania
  5. Podsumowanie

 

 

  W nasze redakcyjne ręce trafiła już jakiś czas temu klawiatura o nazwie Inferno, będąca dziełem marki iBOX. Niestety z pewnych względów jej recenzja na łamach Tech Dice dość wyraźnie się opóźniła, niemniej przez te kilka miesięcy mięliśmy sporo czasu na jej dokładne poznanie w codziennym użytkowaniu. Można więc powiedzieć, że w pewnym sensie prezentujemy Wam, nasi …

Ocena końcowa

Wygląd
Jakość podświetlenia
Jakość wykonania
Cena

Podsumowanie : Klawiatura iBOX INFERNO (KS855) udowadnia, że klawiatura dla graczy z podświetlanymi klawiszami oraz funkcją przypisania Makr nie musi wiele kosztować. Ponadto produkt ten broni się nie tylko ceną, ale także tym, że to co potrafi robi na prawdę dobrze (dobrej jakości podświetlenie, cicha praca).

Twoja ocena: 2.38 ( 2 votes)
88

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.