Home / Aktualności / IBOX ICKWFCB019 – test wielofunkcyjnego czytnika kart pamięci z portami USB 3.0

IBOX ICKWFCB019 – test wielofunkcyjnego czytnika kart pamięci z portami USB 3.0

Serdecznie zapraszamy do najnowszej recenzji na łamach portalu Tech Dice, która poświęcona jest wyjątkowemu produktowi jakim jest czytnik kart pamięci z portami USB 3.0 firmy IBOX. Produkt ten nosi dość skomplikowaną nazwę ICKWFCB019, która być może w pewnym sensie oznaczać ma mnogość funkcji jaką oferuje nam to urządzenie.

Wyjątkową cechą czytnika IBOX ICKWFCB019 jest to, że podłączamy go zarówno do 9-pinowego złącza USB na płycie głównej oraz do slotu PCI Express x1, dzięki czemu zyskujemy 4 porty USB 3.0 nawet w komputerach, które nie posiadają gniazda USB na płycie głównej do podłączenia dodatkowych portów USB.

IBOX ICKWFCB019 logo

1. Wstęp

IBOX ICKWFCB019 to należący do średniego segmentu cenowego uniwersalny czytnik kart pamięci. W sprzedaży dostępny jest on wyłącznie w kolorze czarnym. Dzięki wspomnianemu powyżej sposobowi podłączenia umożliwia on uzyskanie dostępu do czterech portów USB 3.0 także w komputerach, które nie posiadają jakichkolwiek portów USB w tym standardzie lub też nie są wyposażone w gniazdo USB 3.0 20-pin.

IBOX ICKWFCB019
 Wymiary  102 x 25 x 114 mm
Waga b.d.
Odczytywane standardy kart  CF I/CF II, SDHC/SD/MMC/MMCⅡ/RS MMC/ Ultra Ⅱ SD/ Extreme SD/ Extreme Ⅲ SD/ Mini SD, T-Flash /Micro SD, MS/MS PRO/MS DUO PRO/MS DUO/ MS MG/ MS Pro MG/MS Duo MG, XD Card, M2
 Liczba portów USB 3.0 4
Podłączenie USB 9-pin / PCI-E x1
Typ czytnika wewnętrzny
Temperatura pracy od -10 do +70ºC
Wilgotność powietrza do 85% RH
Kompatybilność Windows (XP, Vista, 7, 8) / MAC OS 9.1+
 Cena około 90 zł


1. Wprowadzenie

2. Opis zewnętrzny
3. Testy praktyczne – wrażenia z użytkowania
4. Zakończenie

Serdecznie zapraszamy do najnowszej recenzji na łamach portalu Tech Dice, która poświęcona jest wyjątkowemu produktowi jakim jest czytnik kart pamięci z portami USB 3.0 firmy IBOX. Produkt ten nosi dość skomplikowaną nazwę ICKWFCB019, która być może w pewnym sensie oznaczać ma mnogość funkcji jaką oferuje nam to urządzenie. Wyjątkową cechą czytnika IBOX ICKWFCB019 jest to, …

Ocena końcowa

Budowa / Funkcjonalność
Jakość wykonania
Cena

Podsumowanie : Czytnik kart pamięci z portami USB 3.0 firmy IBOX o symbolu ICKWFCB019 to produkt godny polecenia. Wysoka jakość wykonania, wielofunkcyjność oraz atrakcyjna cena zasługują na wysoką ocenę oraz uznanie jego użytkowników.

Twoja ocena: 1.99 ( 6 votes)
92

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.