Home / Aktualności / IBOX COLORADO 888w – ekonomiczna i modna obudowa midi tower

IBOX COLORADO 888w – ekonomiczna i modna obudowa midi tower

2. Opis zewnętrzny

Tę część niniejszego artykułu poświęcimy opisowi zewnętrznemu oraz wewnętrznemu obudowy IBOX COLORADO 888w.

Centrum dowodzenia w modelu COLORADO 888w znajduje się po obydwu stronach czołowej części obudowy. Po jej lewej stronie umieszczono diody LED sygnalizujące pracę dysków HDD/SSD, port USB 3.0, gniazda miniJack 3,5 mm (słuchawkowe i mikrofonowe) oraz port USB 2.0. Z kolei na prawej, frontowej krawędzi odnajdziemy przyciski Power, Reset oraz niewielką siatkę wentylacyjną typu Mesh, która niestety nie jest wyposażona w filtr przeciwkurzowy.

IBOX COLORADO 888w 02

IBOX COLORADO 888w 02a

Wnętrze bohaterki niniejszego artykułu cechują standardowe dla tej klasy urządzeń rozwiązania oraz możliwości jego zagospodarowania. Karty rozszerzeń, których możemy zainstalować w tej konstrukcji maksymalnie siedem, mogą mieć do 245 mm długości, zaś układ chłodzenia CPU wysokość do 155 mm.

IBOX COLORADO 888w 03

IBOX COLORADO 888w 04

Miejsce na zasilacz ATX przewidziano w górnej części obudowy. Tuż pod nim możemy zainstalować opcjonalnie wentylator o średnicy 80 lub 90 mm.

IBOX COLORADO 888w 05

Bardziej dociekliwych Czytelników z pewnością zainteresują złącza do podłączenia portów USB i HD Audio czy typ złączek do podłączenia panelu kontrolnego do płyty głównej, z których tylko ta obsługująca diodę Power LED jest rozdzielna (osobno + i -).

IBOX COLORADO 888w 07

IBOX COLORADO 888w 06

IBOX COLORADO 888w 08

W zestawie z obudową IBOX COLORADO 888w znajduje się także zestaw niezbędnych do montażu komputera śrubek, a także głośniczek.

IBOX COLORADO 888w 09


1. Wprowadzenie

2. Opis zewnętrzny
3. Testy praktyczne – wrażenia z użytkowania
4. Zakończenie

2. Opis zewnętrzny Tę część niniejszego artykułu poświęcimy opisowi zewnętrznemu oraz wewnętrznemu obudowy IBOX COLORADO 888w. Centrum dowodzenia w modelu COLORADO 888w znajduje się po obydwu stronach czołowej części obudowy. Po jej lewej stronie umieszczono diody LED sygnalizujące pracę dysków HDD/SSD, port USB 3.0, gniazda miniJack 3,5 mm (słuchawkowe i mikrofonowe) oraz port USB 2.0. Z kolei …

Ocena końcowa

Design
Funkcjonalność
Jakość wykonania
Cena

Podsumowanie : IBOX COLORADO 888w to produkt, który cechuje modny, śnieżnobiały design, dobra jakość wykonania, umiarkowana cena, a przede wszystkim więcej mocnych, niż słabych stron.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
83

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.