Home / Aktualności / HyperX Predator DDR4 – ultraszybkie pamięci z taktowaniem 4133MHz i podswietleniem RGB niebawem w sprzedaży

HyperX Predator DDR4 – ultraszybkie pamięci z taktowaniem 4133MHz i podswietleniem RGB niebawem w sprzedaży

Rynek pamięci komputerowych rozszerzy sie niebawem o kolejny produkt, a mianowicie pamięci RAM Predator DDR4 RGB i Predator DDR4 od HyperX (Kingston).

Pamięć Predator DDR4 RGB jest teraz dostępna w formie modułów o częstotliwości osiągającej 4000 MHz, natomiast modele HyperX Predator DDR4 zapewniają większe szybkości, pojemności do 128 GB oraz częstotliwości na poziomie nawet 4133 MHz. Pamięci HyperX powstają z myślą o konstruktorach komputerów PC, entuzjastach i integratorach systemów, którzy potrzebują szybkiej pamięci operacyjnej o dużej gęstości.

Nowe moduły Predator DDR4 RGB i Predator DDR4 zaspokoją potrzeby w zakresie pamięci RAM w systemach gamingowych z najnowszymi procesorami Intel lub AMD. Produkty z obu linii są wyposażone w profile Intel XMP-ready zoptymalizowane pod kątem większej wydajności.

Pamięć HyperX Predator DDR4 RGB zawiera również w pasek LED zapewniający płynne efekty świetlne RGB1 . Jest kompatybilna z oprogramowaniem do sterowania podświetleniem wielu dostawców płyt głównych, w tym z rozwiązaniami ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync i Asrock Polycom RGB. Więcej informacji na temat kompatybilności oprogramowania i płyty głównej można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich partnerów.

HyperX Predator DDR4 to pamięci RAM o dużej częstotliwości i małych opóźnieniach, dostępne w postaci pojedynczych modułów o pojemności od 4 GB do 16 GB oraz w zestawach dwu-, cztero- i ośmiomodułowych pozwalających uzyskać pojemność 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. Wszystkie moduły przechodzą gruntowne testy fabryczne pod względem szybkości i są objęte bezterminową gwarancją. 

Pamięci Predator DDR4 oraz Predator DDR4 RGB będą prezentowane podczas targów Gamescom 2018 w Kolonii w Niemczech w dniach 21-24 sierpnia na stanowisku #C68/D60/D61 w Pawilonie 2.2.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.