Home / Peryferia / Klawiatury / HyperX Alloy – idealna mechaniczna klawiatura dla graczy?

HyperX Alloy – idealna mechaniczna klawiatura dla graczy?

hyperx-alloy-fps-keyboard-2

HyperX Alloy FPS to nowo wprowadzona do sprzedaży klawiatura mechaniczna skierowany do wielbicieli gier FPS. Pełnowymiarowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o ergonomii podczas toczenia emocjonujących rozgrywek. Jej rozmiar ma zapewniać jak najszerszy zakres pracy myszki. 

Zbudowana z solidnego stopu stali, klawiatura HyperX Alloy FPS wyposażona jest w przełączniki Cherry MX Blue, czerwone podświetlenie oraz sześć predefiniowanych trybów LED – w tym tryb do indywidualnego ustawienia.

Klawiatura oferuje również tryb gry, który wyłącza klawisz Windows, aby zapobiec niechcianemu przerwaniu rozgrywki oraz oferuje blokowanie jednocześnie wciśniętych klawiszy.

Dla zwiększenia elastyczności i wydajności,producenci zadbali o łatwy dostęp do portu USB znajdującego się z tyłu klawiatury, czerwone przyciski WSAD/1234, odłączany, pleciony przewód, USB do ładowania oraz torbę do bezpiecznego przenoszenia klawiatury.

Mechaniczna klawiatura HyperX Alloy dostępna jest już w sprzedaży od dziś (24 października)  w cenie 499 złotych w większości polskich sklepów i sieciach IT. Klawiatura ta została objęta dwuletnią gwarancją producenta.

hyperx-alloy-fps-keyboard-1 hyperx-alloy-fps-keyboard-3

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.