Home / Aktualności / Hyperdon smartwatch A8 – alternatywa dla Apple Watch za 27 dolarów

Hyperdon smartwatch A8 – alternatywa dla Apple Watch za 27 dolarów

Hyperdon smartwatch A8
Hyperdon smartwatch A8 to alternatywa dla Apple Watch za 27 dolarów, która choć nie zawojuje rynku wearables to dzięki „skopiowanemu” wyglądowi z Apple Watch, skupi na sobie uwagę, przynajmniej na chwilę.

Tak się właśnie stało na targach CES 2105, na których firma ta ustawiła nawet swoje stoisko dedykowane temu produktowi. Apple Watch na pewno jest jednym z najbardziej oczekiwanych produktów tego roku, lecz pod względem ceny wielu z nas na niego nie będzie mogła sobie pozwolić.

Co więcej Hyperdon smartwatch A8 uwzględnia w nazwie A8, który jednak nie oznacza użycia procesora Apple A8, ani nawet iOS 8, a jest jedynie chwytem martekingowym mającym na celu podbić sprzedaż. Zegarek ten można sparować zarówno z Androidem jak i iOS poprzez Bluetooth, za jego pomocą śledzić ilość przebytych kroków, kontrolować muzykę czy ustawić budzik.

Obiecywany czas pracy na baterii to 18 godzin. Nieźle jak za 27 dolarów, nieprawdaż? Nie mniej jednak nie powinniśmy oczekiwać nadzwyczajnej wydajności czy ton aplikacji, tak jak to zwykle bywa z chińskimi podróbkami coś trzeba poświęcić jeśli chce się oszczędzać.

Hyperdon smartwatch A8 02

Źródło: Mashable