Home / Aktualności / Humble Bundle Codemasters. Ciekawy zestaw gier dosłownie za grosze.

Humble Bundle Codemasters. Ciekawy zestaw gier dosłownie za grosze.

Humble Bundle Codemasters
Nie wiemy czy to zasługa serwisu Humble Bundle czy samego Studia Codemasters, które postanowiło przysłużyć się charytatywnie. Niemniej jednak Humble Bundle Codemasters to zestaw siedmiu jakże ciekawych gier, które można mieć już za.. cenę 6 dolarów.

Wśród tytułów jakie  zawiera Humble Bundle Codemasters znalazły się takie tytuły jak Overlord (w tym dodatekj do gry Raising Hell), Operation Flashpoint: Red River, Operation Flashpoint: Dragon Rising czy Rise of the Argonauts. Nie ma siedmiu tytułów? To dlatego, że zostawiliśmy je na koniec. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie takie gry jak Dirt Showdown, Dirt 3 oraz Overlord 2.

Wymienione gry dostępne są poprzez platformę Steam na komputery PC. Pomimo dostępności Steam na systemy Linux czy Mac, promocja ta ich nie obejmuje. Na uwagę zasługuje fakt iż część z tych gier korzysta z pomału wymierającej platformy Games for Windows Live. Takim tytułem jest np. Dirt 3, mający być zastąpiony przez Steamworks.

W związku, że promocja pakietu Humble Bundle Codemasters kończy się za niespełna 6 dni (dokładnie około 5 dni i 22 godziny), radzimy się

Źródło: Informacja własna